Panel Intuicyjny

Panel Intuicyjny

Projektując nasze maszyny zwracamy dużą uwagę na łatwość ich obsługi. Niestety nie zawsze okna paneli sterujących, są wystarczająco zrozumiałe i przejrzyste dla wszystkich osób pracujących na naszych maszynach. Mając to na uwadze opracowaliśmy specjalny Panel Intuicyjny, który w prosty sposób może być zaimplementowany do każdej z naszych maszyn. Został on stworzony z myślą o likwidacji bariery dostępności do pracy w przemyśle automotive dla osób, które z różnych powodów maja problemy z obsługą obecnie stosowanych paneli sterujących a tym samym rozwiązując problemy kadrowe przedsiębiorców. Nasz system uzupełnia maszynę o dodatkowy, jasny i czytelny panel ze specjalnie napisanym oprogramowaniem, który w sposób intuicyjny i zrozumiały, prowadzi operatora przez cały proces produkcyjny oraz dodatkowo w razie konieczności, pozwala na natychmiastową reakcję osoby nadzorującej. Dzięki temu pracownik nie tylko będzie miał większy komfort pracy ale również będzie czuł się bezpieczniej, ponieważ będzie wspierany przez osobę nadzorującą. 

Dodatkowo panel daje dużą możliwość personalizacji pod konkretnego operatora i pozwala na przypisanie danych ustawień tak aby wczytywały się zawsze kiedy dany operator zaloguje się na maszynie. Dzięki temu, operatorzy będą mogli wybrać szatę graficzną najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb.

Każdą z naszych maszyn możemy zbudować w wersji D (Disabiliti – dla operatorów z ograniczeniami ruchowymi) oraz wyposażyć w Panel Intuicyjny IP